Navigace - Maledivy
Dovolená Maledivy Recenze hotelů Maledivy
Last minute Maledivy Hotely a ubytování Maledivy
Víza Maledivy Fotogalerie Maledivy
Mapy a průvodce Maledivy Informace Maledivy

       Přírodopis
         Zvířata

        Nebezpečná zvířata
        Druhy ryb na Maledivách

Maledivy - Zvířata

Maledivy - Podmořský život (life under the water)Z volně žijící fauny se na Maledivách rozšířila jen drobnější, většinou stěhovavá zvířata: korýši, varani, chameleoni, ještěrky a malí hadi, hroznýš, žáby a různé druhy ptactva. Hojně jsou rozšířeny krysy, které působí značné škody. Velice bohatě je zde zastoupen hmyz. Různí pestrobarevní motýli, brouci, pavouci a mravenci. Nejpočetnější a z biologického hlediska velice důležití jsou všudypřítomní krabi z mnoha druhů.
Spolu s vránami jsou krabi „zdravotním personálem“ přírody celého souostroví. Z ptactva jsou nejtypičtějším zástupcem indické vrány, kukačky, krátkouchá sova, několik druhů dlouhoocasých tropických papoušků, šedé, zelené i vzácné bílé volavky, vodní slípky kambili a divoké kachny, poštolky, fregatky, mořské vlaštovky atd. Největší hospodářský význam pro obyvatele Malediv mají ryby, a to zejména tuňák, zlatá makrela, kambala, mečoun, rejnok elektrický, žralok, létající ryby aj. Dále jsou to např. mořští krabi a vodní želvy.

Provozovatel:

cestování dovolená
exotická dovolená


Proč nakupovat právě u nás?

Jsme autorizovaní prodejci více než 100 CK
Nakupujete přes pojištěnou CK Marco Polo
Najdeme vám tu nejlepší cenu


Oddělení prodeje:

Tel: 257 941 300
Fax: 257 941 306
prodej@sopka.cz
474029676


Nevíte co přesně hledáte?

Pošlete nám všeobecnou poptávku zájezdu !


kontakt | spolupráce | obchodní podmínky


V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek. Obchod není omezen pouze na přírodní materiály jako je ratan, mořská tráva, vodní hyacint, banánový list a acabá. La Casa Nova nabízí i umělý ratan, textilie a kov.